James Hardie™

Värvitud välisvoodrilaud

Värvitud välisvoodrilaud, mis on valmistatud kiudtsemendist ning jäljendab välimuselt puitu, kuid on palju vastupidavam ilmastikutingimustele ja muudele välisteguritele. Voodrilauad on värvitud ColorPlus® tehnoloogial põhinevalt ning materjalile kehtib 15 aastane garantiiperiood.

Lumivalge

RAL 9003

Inspiratsiooniallikaks on talvise maastiku puutumatu ilu, kus valge lumi pakub rahu ja lihtsust. See värvitoon sobib ideaalselt kaasaegse ja minimalistliku stiili väljendamiseks.

Kiltkivi

RAL 7042

Sügav hall, mis inspireeritud kiltkivi looduslikust värvivariatsioonist. Selle maalähedane, kuid samas peen värvus rõhutab fassaadi luksuslikku kvaliteeti ja ajatut disaini.

Uduhall

RAL 7035

Värvivarjund hommikusest udust, mis katab maastikku salapärase looriga. Uduhall sobib rannikualadele või modernsesse linnakeskkonda, kus ta loob pehme kontrasti kaasaegse arhitektuuri ja looduslike elementide vahel.

Pärlihall

RAL 7047

Pärlitele omane peen elegants kajastub selles õrnas toonis. Värvi õrn läige peegeldab valgust ning tõstab esile fassaadi tekstuuri ja detailid, lisades hoonele tagasihoidlikku silmapaistvust.

Antratsiithall

RAL 7016

Dramaatiline ja julge antratsiithall on võimas taust linnakeskkonnale, tuues modernse arhitektuuri julgelt esile. See mitmekülgne toon pakub eksklusiivsust ja isikupära igale hoonele.

Südaöö must

RAL 9004

Sügav nagu öö ise, see värv lisab fassaadile salapära ja sügavust. Südaöö must on julge valik, mis rõhutab hoone siluetti ja loob tugeva visuaalse mõju, seistes kindlalt omaette või kontrastina teistele elementidele.

Raudhall

RAL 7043

Tugeva, tööstusliku pärandi ja urbanistliku maastiku peegeldus, raudhall, on ideaalne valik linnakeskkonnas. Selle masinlik alatoon sobib kaasaegsete struktuuridega, mis vajavad natuke jõulisust ja ajatut elegantsi.

Õhtusinine

RAL 7011

Hämariku romantiline ja rahulik olemus inspireerib seda sügavat sinist. Õhtusinine värvitoon sobib ideaalselt stiilsetesse linnakeskkondadesse või boheemlaslikesse naabruskondadesse, mis väärtustavad sügavust ja rahulikkust.

Boothbay sinine

RAL 7000

See pehme ja rahustav sinine toon meenutab mereranda ja rahulikku veepiiri, lisades hoonele värskust ja avarust ning luues seose vee läheduse ja rahulikkusega.

Linane kangas

RAL 1013

See soe toon kannab edasi pehmust ja rahustavat olemust. See beežikas toon sobib eriti hästi looduslähedastesse keskkondadesse või kohtadesse, kus soovitakse luua maalähedast stiili.

Liivakivi

RAL 7044

Inspireeritud liivakivi kivistunud ajaloost ja looduslikust soojusest. Liivakivihall loob pehme ja harmoonilise väljanägemise, mis täiendab ümbritsevat keskkonda ning hoiab seost looduslike maastikega.

Kreemjas mets

RAL 1015

Metsiku looduse pehme ja kreemjas peegeldus. Rikkalik beež toob esile looduse värvid, luues sünergia hoone ja selle loodusliku ümbruse vahel. Konkreetne värv sobib hästi maalilistesse maapiirkondadesse või äärelinna aladele.

Puidukoor

RAL 7006

See mitmekülgne toon, mis on inspireeritud puukoore tekstuuridest ja metsikust loodusest, on ideaalne neile, kes soovivad lisada looduslikku elegantsi. See sobib sujuvalt nii maalähedastesse piirkondadesse kui ka urbaniseeritud aladele, rõhutades keskkonna ja inimkäte koostööd.

Khaki pruun

RAL 1019

Maastiku mitmekesisusest ja looduslikest tekstuuridest inspireeritud. Khaki pruun on suurepärane linnalähedastes piirkondades, mis soovivad säilitada maalähedast võlu ja looduslikku harmooniat.

Traditsiooniline punane

RAL 3009

See ajalooline värv peegeldab Skandinaavia pärandit, tuues esile mälestusi rahulikest küladest ja maalilistest maakohtadest. Selle soe ja maalähedane toon loob kontrasti, kuid samas harmoonia looduslike taustade, eriti lumiste või roheliste maastikega.

Kastanipruun

RAL 8025

Kastanite sügav, rikkalik pruun meenutab sügiseseid metsamaastikke ja loob sooja, kutsuva atmosfääri. See sobib suurepäraselt maalilistesse maapiirkondadesse või ajaloolistesse linnaosadesse, tuues esile pärandi ja klassikalise ilu.

Mineraal roheline

RAL 7002

See ainulaadne värvivarjund, mis jäljendab rannikualade kivipinnast, on delikaatne tasakaal beeži, halli ja rohelise vahel. Värv toob esile loodusliku rahu ja stabiilsuse, pakkudes meeldejäävat viidet looduse rahustavale kohalolekule. 

Espresso

RAL 7022

See sügav, küllastunud pruun toon meenutab espresso kohvi rikkalikku olemust, luues seeläbi tunde luksuslikkusest. Selle värvuse varjundid on võimsad, ent samas piisavalt neutraalsed, et sulanduda mitmesugustesse keskkondadesse. Rikkalik espresso toob esile soojuse ja jõukuse, mis on tervitatav igal hoonel.

Õrn roheline

RAL 7032

See peenelt pastelne toon kõneleb kauguses helkivatest mägedest, pakkudes vaatajale rahustavat ja värskendavat visuaalset kogemust. See värv on ideaalne neile, kes soovivad oma kinnisvarale anda pehme, kuid elava ilme.

Ürgroheline

RAL 6013

See sügav roheline toon on nagu kaja metsikust loodusest. Ürgroheline sobib ideaalselt kohtadesse, kus soovitakse rõhutada keskkonnaühendust ja looduse jõudu, olgu see siis linnas asuv roheala või maapiirkonna varjupaik. See värv ei tee kompromissi, vaid teatab julgelt oma kohalolekust.

Samblaroheline

RAL 7047

Selle värvitooni pehme ja sume olemus meenutab metsapõrandal kasvavat põdrasammalt. See mahe roheline toon on nagu visuaalne sosin, mis räägib looduse tagasihoidlikust jõust.

Kõik saadaolevad värvitud välisvoodrilauad

Kõik James Hardie® värvitud välisvoodrilauad on tootmisel eelvärvitud ColorPlus® tehnoloogiaga.

See tähendab ühtlast katvust ja värvi, mis kestab aastaid ja aastaid. Viimistluskihil on äärmiselt hea vastupidavus UV-kiirgusele ning sellest tulenevalt püsib värv erksana kauem kui tavaline värv. Selle tõestuseks kehtib materjalile 15 aastane garantiiperiood.

Soonühendusega Hardie® VL Plank (8 värvitooni)

Ülekattega Hardie® Plank (21 värvitooni)

Ostukorv