Kiudtsement voodrilaud

Näitan 1–12 tulemust 29-st

Mis on kiudtsement voodrilaud?

Kiudtsement voodrilaud on kõrgelt hinnatud ventileeritava fassaadi kattematerjal, mis koosneb peamiselt tsemendist, tselluloosikiududest, liivast ja veest. See materjalide kombinatsioon annab kiudtsemendist valmistatud voodrilauale vastupidavuse, mis talub Eesti muutlikku kliimat – alates krõbedatest talvedest kuni niiskete ja tuuliste suvedeni. Kiudtsement voodrilaud on saanud populaarseks valikuks nii uusehitistes kui renoveerimisprojektides tänu oma esteetilisele mitmekülgsusele ning pikaajalisele vastupidavusele.

Kiudtsement voodrilaudade eelised

Kiudtsement voodrilaua kasutamisel on mitmeid eeliseid. Esiteks, see materjal on mittesüttiv, pakkudes kõrgemat turvalisust alternatiividest, nagu plastvooder- ja puitvooder. Teiseks, selle materjali vastupidavus hallitusele ja mädanemisele teeb sellest ideaalse valiku Eesti niiskes kliimas. Samuti on kiudtsement voodrilaud vastupidav kahjuritele, sealhulgas termiitidele ja sipelgatele, ning nõuab väga vähest hooldust. Esteetiliselt pakub kiudtsement voodrilaud mitmekülgset viimistlust ja värvivalikuid, mis imiteerivad looduslikku puitu või kivi, kuid ilma nende materjalide hooldusmurede ja kuludeta.

Kiudtsement voodrilaua hooldus

Kuigi kiudtsement voodrilaud on väga vastupidav, nõuab see siiski minimaalset hooldust, et säilitada oma ilu ja funktsionaalsus aastateks. Soovitatav on voodrilauda regulaarselt kontrollida ja puhastada lihtsalt seebivee ja pehme harjaga. Kriimustuste või teiste mehaaniliste vigastuste ilmnemisel on võimalik voodrilauda värskendada sobiva värvi ja pintsli abil.

Kiudtsement voodrilaua müük

Kiudtsement voodrilaud on ideaalne valik iga Eesti nurga jaoks – olgu see Harjumaa tormiline ilm või Võrumaa vaiksed talved. Meie ettevõte pakub kvaliteetset kiudtsement voodrilauda igasse Eesti maakonda, tuues esile iga piirkonna ainulaadse ilu ja tagades parima vastupidavuse.

Pärnumaa, Hiiumaa ja Saaremaa merelähedus nõuab materjalidelt eriti kõrget vastupidavust – meie kiudtsement voodrilauad on loodud vastu pidama just sellistele tingimustele.

Läänemaa ja Hiiumaa kaunid loodusmaastikud vajavad materjale, mis keskkonda sobituksid – meie tootevalik on disainitud nii, et see sulandub sujuvalt ümbritseva keskkonnaga, rikastades seda kaasaegse puudutusega. Lääne-Virumaal, Ida-Virumaal, Järvamaal, Viljandimaal, Põlvamaal, Valgamaal on meie kiudtsement voodrilauad leidnud tee paljudesse uusarendustesse ja renoveerimisprojektidesse, pakkudes vastupidavust ja stiilset välimust.

Raplamaa ja Jõgevamaa kodudele anname võimaluse eristuda, pakkudes laia värvivalikut ja erinevaid tekstuure, mis vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Meie toodete müük ei ole lihtsalt äritegevus – see on lubadus tuua igasse Eestimaa kodusse kvaliteeti ja kestvust. Pakume oma klientidele asjatundlikku nõu paigalduse ja hoolduse kohta, tagades, et meie kiudtsement voodrilaud ei ole mitte ainult esteetiliselt meeldiv, vaid ka praktiline investeering aastateks.

Kiudtsement voodrilaud James Hardie

James Hardie kiudtsement voodrilaud on tuntud oma vastupidavuse ja kvaliteedi poolest. Nende tooted on välja töötatud spetsiaalselt vastu pidama ekstreemsetele ilmastikutingimustele ja pakuvad pikaajalist garantii. James Hardie tootevalikus leidub mitmesuguseid tekstuure ja toone, mis sobivad igale maitsele ja arhitektuuristiilile.

Kiudtsement voodrilaud CEDRAL

CEDRAL on samuti tuntud oma kvaliteetsete kiudtsement voodrilaudade poolest, mis pakuvad vastupidavust ja esteetilist ilu. CEDRALi voodrilauad on saadaval laias värvivalikus ja mitmesuguste viimistlustega, mis imiteerivad loodusliku puidu tekstuurid, lubades kohanduda igasuguse kujundusega.

Korduma kippuvad küsimused

Siin on vastused mõnedele kõige sagedamini esitatavatele küsimustele kiudtsement voodrilaua kohta:

Kui kaua kiudtsement voodrilaud kestab?

Kiudtsement voodrilaud võib kesta väga kaua, tihtipeale üle 50 aasta, olenevalt hooldusest ja keskkonnatingimustest.

Kas kiudtsement voodrilauda on keeruline paigaldada?

Kiudtsement voodrilaua paigaldamine ei ole keerulisem kui puidust välisvoodri paigaldamine. Soovitame enne paigaldust tutvuda konkreetse tootja paigaldusjuhendiga, et tagada parim tulemus ja toote garantiide kehtivus.

Kui tihti tuleks kiudtsement voodrilauda hooldada?

Kiudtsement voodrilauda tuleks visuaalselt kontrollida vähemalt kord aastas. Puhastamine peaks toimuma vastavalt vajadusele, kuid tavaliselt piisab ühest või kahest puhastuskorrast aastas, et hoida lauad heas seisukorras.

Mis vahe on James Hardie ja CEDRAL kiudtsement voodrilaudadel?

Mõlemad brändid pakuvad kvaliteetseid kiudtsement voodrilaudu, kuid erinevused võivad esineda toodete värvitoonides ja tehnilistes omadustes nagu paksus, mõõtmed ning garantiitingimused. Valik sõltub isiklikust eelistusest ja konkreetse projekti nõuetest.

Kas kiudtsement voodrilaud sobib igas kliimas?

Jah, kiudtsement voodrilaud on disainitud vastu pidama mitmesugustes kliimatingimustes, sealhulgas Eesti niiskes ja külmades talvedes ning muutlikes suvetingimustes.

Kuidas saab kiudtsement voodrilauda värvida?

Enamik kiudtsement voodrilaudu tulevad tehasest juba viimistletud pinnaga, kuid kui on soov muuta värvi, siis on oluline kasutada õiget tüüpi värvimaterjale. Soovitatav on kasutada aküülbaasil värve, mis on mõeldud spetsiaalselt välisfassaadide jaoks.

Kui teil on veel küsimusi kiudtsement voodrilaudade kohta või soovite konkreetsemat teavet meie tootevaliku ja paigaldusvõimaluste kohta, võtke meiega ühendust. Meie asjatundlikud nõustajad aitavad teid meeleldi, et leida just teie vajadustele vastav lahendus.

Ostukorv