Kiudtsement materjalide käitlemine- ja ladustamistingimused

AT Varahaldus OÜ jaoks on oluline Teie rahulolu ja materjalile kehtivate tootjapoolsete määruste järgimine. Materjali müügilepingu sõlmimisel ja/või ostuarve tasumisel nõustuse, et ladustate ja käitlete kiudtsement materjale edaspidi vastavalt käesolevale transpordi- ja ladustamistingimustele. AT Varahaldus OÜ ega materjali tootja ei võta vastutust kahjustuste eest, mis on põhjustatud ebaõigest ladustamisest ja käsitlemisest.

Ladustamine ja käsitlemine

Ladustamine

Kõiki tooteid tuleb hoida kuival ja tasasel pinnal. Voodrilaudu on soovituslik hoida alustel, millel need tarniti. Juhul kui alustel ladustamine ei ole mingil põhjusel võimalik, siis tuleb voodrilauad asetada siledale pinnale horisontaalselt. Materjali toetavate prusside vahekaugus üksteisest võib olla maksimaalselt kuni 400 mm. Ärge toetage voodrilaudu kunagi seina vastu.

Märkus: Selle tingimuse eiramise korral võivad voodrilauad saada mehaanilisi kahjustusi.

Kõik veo käigus kasutatud ajutised kattematerjalid tuleb eemaldada, et vältida niiskuse kogunemist voodrilaudade vahele. Välitingumustes hoitavad toodetel tuleks katta need veekindla kattega, et vältida kokkupuudet vee ja tolmuga.

Märkus: Selle tingimuse eiramisel võib esineda voodrilaudade värvitoonis muutusi.

Transport

Lahtipakitud voodrilaudade ümberladumisel tuleb vältida plaatide värvitud pinna kahjustamist: laudu hunnikust võttes ei tohi neid tõmmata, vaid tuleb ümber laduda üksteise pealt korralikult maha tõstes. Kandke laudu alati nii, et nende servad on vertikaalselt ning vältige laudade paindumist. See kehtib ka laudade tõstmisel kaubaaluselt.

Märkus: Selle tingimuse eiramise korral võivad voodrilauad saada mehaanilisi kahjustusi.

Käitlemine

Igasugune lõikamine ja puurimine peab toimuma kuivas, hästi ventileeritavas keskkonnas. Nagu kõigi teiste ehitusmaterjalide puhul, tuleb ka lõikamisel ja puurimisel rakendada ettevaatusabinõusid tolmuprobleemide vältimiseks. Kiudtsementplaatide tolmu iseloomustatakse kui mineraaltolmu ja EU heakskiidetud FFP2/3 respiraatoreid tuleb tolmu kokkupuute edasiseks vähendamiseks kasutada.

Märkus: Selle tingimuse eiramise korral võivad voodrilauad kaotada oma kaubandusliku välimuse ning mineraaltolmu sissehingamine võib kahjustada Teie tervist.

Märgasid tooteid ei tohi paigaldada.

Märkus: Märja voodrilaua paigaldamine võib põhjustada põikliidete kokkutõmbumist.

Kiudtsement materjalide käitlemine- ja ladustamistingimuste uuendused

Vajadusel on meil õigus teha käesolevale kiudtsement materjalide käitlemine- ja ladustamistingimuste dokumendile muudatusi. Kiudtsement materjalide käitlemine- ja ladustamistingimuste uuenemise järel muudame me selle allosas paiknevat dokumendi värskendamise kuupäeva. Kui külastate ja kasutate meie veebilehte ka pärast kiudtsement materjalide käitlemine- ja ladustamistingimused uuendamist, käsitleme me seda kui Teie vaikivat nõusolekut muudatustega.

 

Viimati muudetud 25/10/2023

 

Ostukorv